SIKÇA SORULAN SORULAR

Tox Media, firmaların ve kuruluşların bir çok reklam ihtiyaçlarını karşılayan 360 derece tam reklam ajansıdır.
Tox Media, hizmet verilen ya da verilmiş tüm reklam veya diğer işlerin sorumluluğunu koşulsuz şekilde karşılamaktadır.
İşletmeler için önemli avantajlar sunan reklamcılık, SEO, websitesi yapımı gibi hizmetleri sizin yürütmeniz, sizin için zor olabilir ve sizi zaman kaybına uğratabilir. Ayrıca bu tarz çalışmalar uzmanlık isteyen çalışmalardır. Tüm çalışmalarınızda Tox Media ekibi olarak uzman ekip üyelerimizle şirketinizin ihtiyaç duyacağı tüm çalışmalarınızı sizin için yürüteceğiz.
Tox Media olarak, sosyal medya platformları , google reklamları , açık hava reklamları, TV reklamları, billboard reklamları, CLP Durak ve CLP Raket reklamları, ve Megalight reklamları gibi alanlarda reklam hizmetleri vermekteyiz.
TV Reklam fiyatları; reklamın yapılacağı sektöre, hangi kanalda yayınlanacağına, süresine (sn) ve türlerine göre (Bant ve Altbant) değişmektedir.
Sosyal Medya, çok kapsamlı bir platformdur. Bu platformlarda takipçi artışını kısa sürede artırmak için farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlere örnek olarak; GT (geri takip)ve çekilişler yaparak, reklamlar vererek organik olarak takipçi kazanımı elde edebilirsiniz. Bu süreç biraz zaman alabilir.